home1 ban-D ban-I ban-SK

SANDAHOUSE
  Ubytovanie  Mužla - Štúrovo - Podunajsko

stemma1.jpg

Sandahouse sa nachádza v obci Mužla pri Štúrove neďaleko Dunaja, kde akoby sa čas zastavil pred rokmi. Tradičné  vidiecke prostredie zaručuje hosťom kľud, pohodu a príjemné prežitie dovolenky. Mesto Štúrovo s atraktívnym termálnym kúpaliskom Vadáš je vzdialené len  7 km, termálne wellness centrum Patince zase 25 km.  Sandahouse je tradičný vidiecky dom z nepálených tehál, ktorého kompletná rekonštrukcia bola nedávno ukončená. Pripravili sme pre našich hostí 2 nové apartmány, apartmán Sanda a apartmán Vika, každý s vlastným vchodom. Dom je situovaný v 2000m2 veľkej záhrade, v ktorej si možno oddýchnuť na lehátkach pri bazéne pod slnečníkom. Každý večer pre našich hostí na záhrade zapaľujeme oheň pri ktorom si možno posedieť a aj opiecť večeru na ražni. Našim hosťom  poskytujeme na želanie grill,  ražne na opekanie  a aj kotlík na guláš, ktorý si môžu  variť priamo nad ohniskom. Vaše deti si môžu na záhrade postaviť stan a táboriť.  Ak chcete, môžte so sebou zobrať vášho štvornohého miláčika, či je to pes alebo mačka
Zvätšiť fotku kliknutím

SLUŽBY
Možnosť stravovania priamo v Mužli neďaleko Sandahouse v hostinci U bieleho koňa (www.facebook.com/UBielehoKona/), kde hostia majú zabezpečené obedy  podľa dennej ponuky len za 2.90 € .  Ale je možné dohodnúť menu aj na večeru alebo si vybrať jedlá podľa chuti aj z pestrého jedálneho lístka za výborné ceny. Tiež priamo v Mužli v blízkosti  Sandahausu možnosť nákupov v miestnom supermarkete. Podľa sezóny výhodné nákupy ovocia, zeleniny, ale aj vína a vajíčok od miestnych chovateľov a pestovateľov.

VOĽNÝ ČAS
Okolie priamo vábi na cykloturistiku, práve cez Mužlu vedie medzinárodná podunajská cyklotrasa. V obci Šarkan sa prevádza jazda na koňoch, v Štúrove určite nemožno vynechať plavbu na vyhliadkovej lodi po Dunaji a podvečernú prechádzku po moste Mária Valéria, odkiaľ obdivovať osvetlenú ostrihomskú baziliku, zrkadliacu sa v rieke. Tí pohodlnejší sa môžu zviesť na vyhliadkovom vláčiku. Výlet do Budapešti vzdialenej len 60km tiež  spestrí dovolenku. Majitelia Sandahouse sú Jana a Domenico, ktorí ho kúpili očarení kľudom vidieka, tešia sa na vás a mileradi vám poradia ako spríjemniť váš pobyt, navrhnú vám trasy a výlety.
Zvätšiť fotku kliknutím

APARTMÁN SANDA

Prízemný byt s vlastným vchodom, v ktorom je aj v najväčších horúčavách  zaručená príjemná teplota vďaka hrubým múrom z nepálených tehál podľa tradičnej miestnej technológie. Byt sa skladá z romantickej spálne, obývacej miestnosti s perfektne vybaveným kuchynským kútom, a z modernej kúpeľne. Zariadenie vyrobili miestni majstri remeselníci. K dispozícii je plynová varná doska, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, TV DiGi, prehrávač dvd. V obývacej časti rozkladacia pohovka, v spálni manželská posteľ, v kúpeľni sprchovací kút, umývadlo, wc a bidet.  Pred apartmánom veľký drevený stôl na starej studni umožňuje hosťom apartmánu Sanda príjemné stolovanie aj vonku. Pre najmenších pristavíme na želanie do spálne detskú postieľku. Na požiadanie poskytujeme aj detskú vaničku.

Zvätšiť fotku kliknutím
APARTMÁN  VIKA
Elegantný zaujímavý podkrovný byt s vlastným vchodom,  zariadený moderným nábytkom. Nachádza sa v ňom  manželská spálňa, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a kúpeľňa.  V obývacej miestnosti je  rozkladacia pohovka, podľa potreby je možné priložiť naviac válendu, v kúpeľni sprchovací kút, umývadlo, wc a bidet, v kuchyni chladnička s mraziacim boxom, plynová varná doska, mikrovlnná rúra, TV DiGi.  K apartmánu Vika patrí aj záhradný stôl so stoličkami. Pre najmenších pristavíme na želanie do spálne detskú postieľku. Na požiadanie poskytujeme aj detskú vaničku.

Zvätšiť fotku kliknutím
 

Objednávky na mesiace júl a august sa prijímajú len na celotýždenné pobyty, inokedy možnosť aj kratších pobytov.
 Nástup v sobotu od 17.30 hod, odchod v sobotu do 10.00 hod. Prevádzková sezóna od 30.05.2020 do 05.09.2020
°KONTAKT 
 e-mail  info@sandahouse.com  tel. 00421902145916, 00393472739600
KDE JE SANDAHOUSE
  Muzla 453 okr. Nové Zámky   GPS:  N 47.796767°   E 18.596219°

CENNÍK 2021
29.05 - 26.06 1 Apartmán 7 dní pre 2 osoby 295 €, ďalšie osoby 5€/deň, deti do 10 rokov zdarma
 
2 Apartmány spolu (max 9 osôb) zľava 5%

26.06 - 10.07 1 Apartmán 7 dní pre 2 osoby 330 €, ďalšie osoby 5€/deň, deti do 10 rokov zdarma
2 apartmány spolu
(max 9 osôb) zľava 5%

10.07 - 14.08
1 Apartmán 7 dní pre 2 osoby 450 €, ďalšie osoby 5€/deň, deti do 10 rokov zdarma
2 apartmány spolu
(max 9 osôb) zľava 5%


14.08 - 21.08 1 Apartmán 7 dní pre 2 osoby 390 €, ďalšie osoby 5€/deň, deti do 10 rokov zdarma
 
2 Apartmány spolu (max 9 osôb) zľava 5%
21.08 - 05.09 1 Apartmán 7  dní pre 2  osoby 330 € ďalšie osoby 5€/deň, deti do 10 rokov zdarma
2 apartmány spolu
(max 9 osôb) zľava 5%

 možnosť priloženia detskej postieľky do každého apartmánu zdarma
V mesiacoch september - máj  cena za jednu noc pre max 3 osoby je 60€, ďalšie osoby 10€/noc
mimo sezóny dostupnosť apartmánov nie je zaručená.

domáce zviera  cena podľa dohody
 V cene je započítané posteľné prádlo, kúpeľňová bielizeň, kuchyňská bielizeň, kompletné vybavenie kuchyne riadom, záverečné upratovanie, elektrika, voda, plyn.
  Úhrada za pobyt je povinná pri prevzatí kľúčov.